تماس
021-66582923
خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد

ارائه خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد

پرستار داشتن برای فرزند یا پدران و مادرانی که سالمند هستند و برای انجام کارهای واجب خود نیاز به کمک یک فرد دارند واجب و ضروری است. در این دنیای امروزه که والدین وقت کافی را به خاطر رفتن به سر کار و انجام کارهای روزمره خود ندارند و نمیتوانند به فرزندان خود برسند و بچه‌ها که بزرگتر شدن و زمان لازم را برای رسیدگی به پدر و مادر پیر خود قرار نمی دهند می توانند از پرستار منزل استفاده کنند. خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد با ارائه بهترین خدمات و مراقبت‌ها در خدمت شما عزیزان است امروز می‌خواهیم بیشتر راجع به خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد آشنا شویم.

توجه به جذب آگاهی های پی درپی نشوید:

 امروزه شاید  شما از طریق پیامک یا روزنامه‌ها و دیگران راجع به خدمات پرستاری مطالبی را بشنوید و ببینید، اما باید راهی را انتخاب کنید، که به آن اطمینان دارید. خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد این امکان را برای شما چند برابر می‌کند زیرا فقط به تبلیغات و آگاهی تکیه نکرده است بلکه به اعتماد و تجربه‌ای که در پی سال ها به دست آورده است تکیه می کند.

 پس خدمات پرستاری به شما این امکان را میدهد که قبل از استخدام پرستار مناسب و مجرب از این مرکز، شما یک مشاوره داشته باشید و از خدماتی که می تواند به شما ارائه دهد آگاه شوید و بیشتر با این مرکز آشنا شوید. در ادامه راجب به خدمات این مرکز بیشتر توضیح داده شده است ما را همراهی کنید.

دلیل احتیاج به خدمات پرستاری برای کودکان، بیماران و سالمندان در سعادت آباد:

احتیاج به خدمات پرستاری از سالمندان:

 به دلیل اینکه تعداد سالمندان در جامعه رو به افزایش است و نیاز سالمندان هم در این دوره بیشتر است پس اگر اطرافیان وقت کافی را برای کمک کردن به والدین خود را نداشته باشند بهتراست از پرستار سالمندان استفاده شود.

 پرستاری و مراقبت از سالمندان بسیار حساس و اساسی است زیرا سالمندان در این دوران به دلیل کهولت سن بیشتر احساس تنهایی دارند و روحیه حساس تری را نسبت به بقیه دوره زندگی شان دارند و همچنین سالمندان با بالا رفتن سنشان یکسری تغییرات در بدنشان ایجاد شده و نیاز به مراقبت دارند به خصوص مراقبت های ویژه مثل یادآوری خوردن قرص و داروها انجام یکسری ورزش های مناسب ، همدردی کردن و صحبت کردن با آنها که احساس تنهایی نکنند.

احتیاج به خدمات پرستاری از کودکان :

کودکان در حال رشد هستند و نیاز دارند که یکسری آموزش و مهارت ها را ببینند و همچنین به دلیل دوری از خانواده هایشان نیاز دارند که آنها را تنها نگذارند و همراه ایشان کنند باید پرستاری از آنها مراقبت کند که کوشا و پر جنب و جوش باشد زیرا کودکان بازی کردن را زیاد دوست دارند و به دلیل دوره‌ای که دارند شیطنت خاص خود را هم به همراه دارند پس باید صبر و حوصله به خرج دهند .

احتیاج به خدمات پرستاری از بیماران

مراقبت و پرستاری از بیماران نیز به مهارت‌های ویژه خود احتیاج دارد بیمارانی که زخم بستر دارند بسیار حساس هستند و باید حرکت‌های مناسب خود را انجام دهند یا افرادی که از نظر جسمی مشکلات دارند و معلول هستند هم همینطور.

 پرستاری از بیماران خیلی حساس است و باید پرستاران حتماً زمان های دارویی را یادآوری کنند. کارهایی مثل تزریقات، پانسمان، گرفتن فشار خون را انجام دهند و به آن مسلط باشند‌‌.

 پس وجود پرستاردر منزل برای این عزیزان به همین خاطر مهم و ضروری است. پرستاری در منزل سعادت آباد هم بهترین خدمات را ارائه می‌دهد و این چند نمونه از کارهایی است که پرستاران عزیز و مجرب برای فرد مورد نظر در نظر گرفتند.

ارائه خدمات پرستاری در منزل در سعادت آباد چگونه است؟

مراقبان و پرستاران مجربی که برای عزیزان شما فرستاده می شود با توجه به قراردادهایی که میان شما با مرکز بسته شده است می‌تواند به صورت ساعتی، مقطعی، روزانه ، شبانه وحتی شبانه روزی برای شما خدمات ارائه دهد. پس ساعت کاری پرستاران دست شما عزیزان است و قراردادی می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری برای سالمندان در منزل:

 سالمندانی که در منزل و توسط پرستاران مجرب و با حوصله مورد مراقبت قرار می‌گیرند از نظر سلامت جسم و همچنین روحی وضعیت بهتری دارند زیرا مراقبت از سالمندان در منزل یک دلگرمی برای این عزیزان است تا اینکه این بزرگواران در جاهایی مثل خانه سالمندان و…مورد مراقبت قراربگیرند.

همچنین پرستاری در منزل برای یک فرد تنها به مراتب بهتر است تا مکان های عمومی مثل خانه سالمندان. زیرا تمام خدمات برای یک نفر در نظر گرفته می‌شود و رسیدگی بهتری انجام می شود.

 از نظر دیگر، سالمندان نسبت به مکان های منزل خود آشنایی دارند و اگر نیاز به یک وسیله ای  داشته باشند سریعاً به آن دسترسی پیدا می‌کنند .از قدیم هم گفته شده است که هر فرد در خانه خود احساس آرامش و آسایش زیادی دارد.

سالمند همچنین در گوشه گوشه ی خانه خود خاطراتی از گذشته و قدیم الایام دارد. طبق مطالعاتی که  به دست آمده نگهداری از سالمند در خانه موجب حفظ استقلال عزت نفس و روحیه سالمند میشود.

(( در ادامه توصیه می شود مبحث خصوصیات یک پرستار سالمند خوب را حتما مطالعه نمایید ))

مزایای استفاده از خدمات مراقبت پرستاری از کودک در منزل:

 کودک از خدمات مراقبتی  بیشتری بهره مند می شود و تمرکز بیشتری برای یادگیری و کمک به کودک در آموزش درس ها دارد. پرستار از خدمات به روزتر و آموزشهای عالی تری برای یادگیری کودک استفاده می‌کند‌. به دلیل اینکه تمام این پرستارهای استخدام شده در مراکز مجرب هستند و دیگر نگرانی بابت این مورد نخواهید داشت.

 پرستارانی که در این مراکز کار می‌کنند تا حدودی با رشته روانشناسی آگاه هستند و نسبت به روحیه کودکان آشنایی دارند و میدانند که با کودکان چگونه باید رفتار کنند.

 در مهدکودک یا جاهای دیگر شاید زیاد به بهداشت کودک رسیدگی نکنند اما به دلیل اینکه فرزندتان در خانه است توجه بخصوصی به بهداشت فردی اش می‌شود و جلوی بیمار شدن کودک هم گرفته می‌شود.

(( در ادامه توصیه می شود مبحث شرح وظایف یک پرستار کودک خوب را حتما مطالعه نمایید ))

مزایای خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد - ارائه خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد

مزایای استفاده از خدمات پرستاری از بیماران در منزل:

پرستاری از بیمار نیز در منزل فواید خاص خود را دارد مثلا دیگر نیازی به مراجعه به درمانگاه ها برای کارهای پرستاری ساده مثل پانسمان، تزریق، گرفتن فشار خون و کارهای دیگر نیست زیرا پرستاران در خانه به راحتی این کارها را برای بیمار انجام می دهند.

 شاید در دیگر مراکز نگهداری از بیمار به سروقت خوردن داروها و مواد تقویتی برای بهبود سریع مریض توجه نشود اما پرستار در منزل تمامی این کارها را با تلاش زیاد و با صبر و حوصله برای عزیزانتان انجام می‌دهد.

ویژگی های مهمی که هر کدام از پرستاران سالمند، کودک و بیمار باید داشته باشند:

 پرستار در منزل برای سالمندان :

پرستار سالمند باید مثل یک پای سوم برای سالمند باشد یعنی همیشه همراه سالمند باشد و در انجام امورفرد به او کمک کند. خوش اخلاق بودن پرستاران سالمند از ویژگی‌های مهم است. سالمندان حساس هستند پس باید پرستاران حوصله و صبر به خرج دهند.

به یکسری امور مثل پانسمان و تزریق مسلط باشند. برای انجام کارهایشان عشق و علاقه به خرج دهند و از روی اجبار و بی حوصلگی کارهایشان را انجام ندهند.

سالمندان به دلیل شرایط خاصی که  دارند ممکن است بدخلقی کنند اما پرستاران باید روی خوش به سالمندان نشان دهند و همیشه لبخند داشته باشند.

پرستار سالمند باید پر انرژی باشد و امیدواری را به سالمندان منتقل کند.

 پرستار در منزل برای بیمار:

پرستار باید تخصص های لازم در این زمینه را داشته باشد و برای بهبودی بیمار تمام تلاشش را بکند. با مواد غذایی مفید و ضروری برای بیمار آشنا باشد. به کارهای درمانی مثل تزریقات، پانسمان زخم  آشنایی داشته باشد و مسلط باشد.

پرستاران باید همواره به بیمار روحیه بدهند وهمچنین به رعایت بهداشت فردی اهمیت دهند. محیط آرام و امنی را برای استراحت بیمار حاضر کنند. مصرف به موقع داروها را به بیماران یادآور کنند و در جابجا شدن بیماربه فرد کمک کند.

پرستار کودک در منزل:

 پرستار باید در زمینه‌ای که می‌خواهد خدمت ارائه دهد حتماً تجربه کافی را داشته باشد. با حوصله باشد پر انرژی و شاداب باشد. توانایی ایجاد سرگرمی را برای کودک داشته باشد. نسبت به خدمات آموزشی و تربیتی مناسب برای کودکان آگاهی داشته باشد. به بهداشت کودکان بسیار اهمیت دهد. مسئولیت پذیر باشد مهربان و دلسوز باشد .

انتخاب یک مرکز مراقبتی مطمئن و با تجربه :

با توجه به اینکه هدف تمام مراکز جهت اعزام پرستار برای بهبودی و سلامت و عملکرد جسمانی و روحی بیماران، سالمندان و رسیدگی به کودکان است، اما مراکز با توجه به نیاز شما پرستاران را به منزل شما جهت ارائه خدمات فرستاده و باید شما نیز به چند نکته اساسی دقت فرمایید.

 مرکز باید دارای مجوز رسمی باشد. دارای سابقه کاری درخشان باشد. رضایت عموم مردم از خدمات ارائه شده از طرف مرکز باشد. امکانات لازم  و تجهیزات پزشکی برای مراقبت از بیمار را داشته باشد.

 پرستاران با تجربه و با صلاحیت داشته باشد. ایجاد شرایط لازم جهت مصاحبه ی شما با پرستاران. دسترس بودن در  تمام ساعت شبانه روزی. نظارت دقیق بر عملکرد کارکنان. تمامی این موارد ذکر شده را مرکز خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد برای شما فراهم کرده است تا شما عزیزان تان را با خیال راحت در خانه نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 1 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - ارائه خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد
فهرست